niedziela, 12 lutego 2017

GEJE ZBYT LICZNIE NA FESTIWALU W SANREMO?


Kolejna, w tym roku już 67. edycja festiwalu w Sanremo zakończona! http://www.wilditaly.net

Ogłaszam to z wielkim żalem i smutkiem, bo muszę przyznać, że w tym, ale i w zeszłym roku było naprawdę fajnie! Festiwal w nowym wydaniu może dlatego, że w ostatnich latach zmienili się sami Włosi. I wciąż się zmieniają - to ostatnio naród w ciągłej duchowej i intelektualnej transformacji. Jest coraz bardziej pozytywnie, ludzie są coraz bardziej twórczy, nowocześni i tolerancyjni. 

Bravo popolo italiano!!! :)

Nie wiem, czy wiecie, że dokładnie 11 maja zeszłego roku we włoskim parlamencie została przyjęta rewolucyjna uchwała o związkach partnerskich.

I zakończony wczoraj festiwal w Sanremo, (który notabene rangą dorównuje naszym rodzimym festiwalom w Sopocie czy w Opolu)  jest tego dowodem - 

na scenie zaprezentowali się trzej światowej sławy piosenkarze geje: Mika, Ricky Martin, a także niezwykle lubiany i ceniony we Włoszech, a prywatnie artysta mój ukochany - TIZIANO FERRO!

optimaitalia.com

Tiziano Ferro w duecie z Carmen Consoli


optimaitalia.com


 

optimaitalia.com

]
http://cc-media-foxit.fichub.com


Jeśli do tak fantastycznej obsady dodamy wyważoną i ujmującą prowadzącą  Marię De Filippi (w tandemie z Carlem Contim) - przez wielu uważaną za miłośniczkę kobiet, otrzymamy zajmujący i niezwykle pozytywny obraz współczesnych Włoch.


http://www.bitchyf.it
Główni prowadzący: Maria De Filippi i Carlo Contihttp://www.ilfattoquotidiano.it

Francesco Gabbani (to ten po prawej! :)  )


Wprawdzie głównego konkursu nie wygrał gej, ale wykonawca równie jak główne gwiazdy utalentowany, a do tego jaki przystojny!!! - Francesco Gabbani. Piosenka rewelacyjnatutaj.

W następnych wpisach postaram się przedstawić Wam dokładniej modowe tendencje tegorocznego festiwalu. A działo się naprawdę sporo! 

See You soon! :)I want more

Zobaczcie ich występy, na festiwalu w Sanremo byli obecni między innymi:

Francesco Totti

Seksowny Ricky Martin!!!

Chiara - dziewczyna o niezwykłym głosie

Tiziano Ferro


Brak komentarzy: